ZAPISZ SIĘ

SENSOPLASTYKA

To forma artystycznej ekspresji, która angażuje takie zmysły jak:.

• wzrok
  • dotyk
  • słuch
  • węch
  • smak

aby pobudzić emocje, odczucia i wyobraźnię.

SENSOPLASTYKA to niezwykła forma artystycznej ekspresji, która nie tylko rozwija umiejętności plastyczne, ale także angażuje wszystkie zmysły, pobudzając emocje, odczucia i wyobraźnię. Poprzez działanie na poziomie wzroku, dotyku, słuchu, węchu i smaku, SENSOPLASTYKA tworzy kompleksowe doświadczenie sensoryczne, które otwiera drzwi do nieograniczonej kreatywności i wyobraźni.

Podczas zajęć dzieci uczą się

• współpracy w grupie,
  • samodzielności,
  • kreatywności
  • twórczości myślenia.

Uczestnictwo dziecka w warsztatach SENSOPLASTYKI ma nieocenione znaczenie dla jego rozwoju. Oprócz nauki umiejętności plastycznych, podczas tych zajęć dzieci uczą się również współpracy w grupie, rozwijają samodzielność, kreatywność oraz twórcze myślenie. To interaktywna forma sztuki, która nie tylko rozwija umiejętności manualne, ale także stymuluje rozwój emocjonalny i poznawczy dziecka, przygotowując je do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego uczestnictwa w życiu społecznym i kreatywnym.

Termin: 18.05 i 25.05
Godzina: 10:00-12:00